Karl Mayer *
(Spittal/Drau 1938 geb.) "Mutter mit Baby", signiert K. Mayer, datiert 05/04, Zeichnung auf Papier, 28 x 22 cm, gerahmt
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karl Mayer *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.04. - 07.05.2014 |